Fundacja sztuk i dialogu

Audycje edukacyjno-muzyczne „Grześ i Agniesia” dla najmłodszych

"Grześ i Agniesia" to audycje edukacyjno-muzyczne dla najmłodszych kierowane do dzieci przedszkolnych (5-6 latki) i wczesnoszkolnych (7-8 latki), mające na celu przybliżenie dzieciom świata przyrody, tematyki zdrowotnej, zasad bezpieczeństwa, higieny, a także przybliżenie tematyki gier i zabaw kurpiowskich. Te ważne tematy zostaną przekazane dzieciom w sposób śpiewny, zabawny, adekwatny do wieku.

"Grześ" i "Agniesia" to dwie postacie, którym przypisany został odpowiedni wygląd, charakteryzacja. Są to postacie sympatyczne i przyjazne w odbiorze. W postać "Grzesia" wcieli się muzyk-pianista, aranżer, który odpowiedzialny będzie za stworzenie ścieżki muzycznej, poprowadzi dialog z dziećmi. Natomiast postać "Agniesi" zostanie przypisana animatorce kultury, pedagogowi, wokalistce, która zajmie się tworzeniem treści (tekstów piosenek) i ich prezentacją wokalną wśród najmłodszych.

W ramach tych audycji Grześ i Agniesia - prowadzący będą rozkochiwać dzieci w muzyce, przeprowadzając quizy muzyczne i konkursy dostosowane do wieku słuchaczy. To spotkania dwóch entuzjastycznych postaci z dziećmi, gdzie towarzyszyć będzie piosenka, zabawne dialogi. Całość zaś będzie skupiała najważniejszy cel - przekaz ważnych treści, zagadnień, o których młody człowiek powinien wiedzieć.

Podczas audycji wykorzystany zostanie materiał edukacyjny zawarty na płycie CD , który zawiera piosenki ze ścieżką wokalną a także same akompaniamenty, które posłużą opiekunom, nauczycielom do dalszej praktyki i nauki piosenek wśród dzieci.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO WSPÓŁPRACY I SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY

Kontakt: fundacjasztuk@gmail.com